, ,

Yaşam Çiçeği Yeşil Renkli, El Yapımı Duvar Süsü

1.800,00 

“Yaşam Çiçeği”, birbirine katmanlı çoklu dairelerden oluşan karmaşık geometrik bir desendir ve güzel bir çiçek şeklinde tasarlanmıştır. Binlerce yıllık geçmişi olan bir manevi semboldür ve yaratılışın temel desenlerini ve tüm canlıların birbirine bağlılığını temsil ettiğine inanılır. Desen, dünya genelindeki antik tapınaklarda, kiliselerde ve kutsal mekanlarda bulunmuştur ve mistik uygulamalarla ilişkilendirilir.

“Yaşam Çiçeği” sembolü insanın hayatı içerisinde kendi konumunu bulmasına yardımcı olur. Yeniliklere çok daha kolay başlamaya ve alışmaya olanak tanır.  İnsanın özü ile irtibat kurmasına destek verir, hayattaki sonsuz güç ve enerjiyi yansıtır. Yaşam çiçeğinin ışığı insanın yolunu aydınlatır. İnsanın kendini güvende hissetmesine ve kolay bir yaşam sürmesini sağlar. Varlığımızı, dünyadaki yaşamı ve evrenin oluşumunu, yani kısaca tüm yaratılış döngüsünü temsil etmektedir.

Füzyon tekniği ile tamamen elde üretilmiş çok özel bir duvar panosudur. 30×30 cm (h) ölçüsündedir.

Uygunluk: Sadece 2 adet kaldı (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)

Siparişiniz Türkiye’nin her yerine en geç “5” iş günü içerisinde kargoyla teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir.

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları”, “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz.

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 30 × 4 × 30 cm
El Yapımı

Bu ürün "Füzyon Cam Tekniği" ile elde üretilmiştir.