,

“Home”Blue on Blue Maxi

650,00 

El yapımı porselen bardaklarımız, kemik porseleni çamurunun 1230 °C’de fırınlanmasıyla üretildikleri için camsı, çok sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Sevgiyle ürettiğimiz el yapımı bardaklarımızı, kahve veya çay içmek ve hatta fırında sütlaç yapmak gibi keyifli etkinliklerde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Çok dayanaklı oldukları için bardaklarımızı gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Bardaklarımızın gıdayla ve içeceklerle temasında sakınca yoktur; kullandığımız sırlarda sağlığa zararlı kurşun ham maddesi kesinlikle yoktur. Tamamen el yapımı oldukları için bardaklarımız bir değerine tam olarak benzemez ve bu nedenle her bir bardak eşsiz ve kıymetlidir.

Ölçü: 7,5 cm(ağız çapı) x 8 cm(yükseklik)

Hacim: 350 cc

Stokta yok

Stok kodu: MY0147 Kategoriler: ,

Siparişiniz Türkiye’nin her yerine en geç “5” iş günü içerisinde kargoyla teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir.

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları”, “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz.