,

Gelincikler, Duvar Süsü

1.800,00 

Gelincikler, Baharla birlikte gelirler, hayatımıza renk getirirler. Eşsiz bir sanat eseri niteliği’ndeki el yapımı duvar süsümüz, yaşam enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacak. Yeni ev hediyesi olarak harika bir hediye fikri; İster tek, ister çift olarak dekoratif duvar süsü olarak kullanılabilir. Ürünümüz füzyon cam tekniği ile %100 el yapımı olup çerçevesi de el yapımı ahşaptır.

Narin ve ince yaprakları ile gelincik çiçekleri zarifliği ve naifliği simgelemektedir. Kibar ve düşünceli insanları da temsil ettiği düşünülen gelincik çiçekleri ince görünümü ile hediye eden kişinin zarafetini temsil etmektedir.

Çerçevenin boyutu 17 cm (en)  x 38 cm (yükseklik)

Uygunluk: Sadece 1 adet kaldı (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)

Siparişiniz Türkiye’nin her yerine en geç “5” iş günü içerisinde kargoyla teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir.

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları”, “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz.

Ağırlık 0,75 kg
Boyutlar 17 × 4 × 38 cm
El Yapımı

Bu ürün "Füzyon Cam Tekniği" ile elde üretilmiştir.

Hoşunuza gidebilir…