,

“Dots”Christmas Ruby Maxi

525,00 

El yapımı bardak “Alman Witgert” porseleninden 1250 derecede pişirilerek üretilmektedir.  Witgert porseleni, Limoges porselenine göre daha ışık geçirgen bir yapıdadır. Kahve içmek, su içmek veya şarap içmek gibi keyifli aktivitelerde kullanılmak için sevgiyle üretildi.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Gıdayla ve içeceklerle temasında bir sakınca yoktur; sırlarımızın hiç birinde kurşun bulunmamaktadır. Tamamen el yapımı olduğu için ürünlerimiz bir değerine tam olarak benzemez ve her bir ürün eşsizdir.

Ölçü: 7,5 cm(ağız çapı) x 11 cm(yükseklik)

Hacim: 300 cc (Witgert porseleninde pişirme küçülmesi daha fazla olduğu için sıvı hacmi Limoges porselenine göre daha küçük olmaktadır.)

Stokta yok

Stok kodu: MY0012 Kategoriler: ,

Siparişiniz Türkiye’nin her yerine en geç “5” iş günü içerisinde kargoyla teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir.

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları”, “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz.

Shopping Cart